SRB

ENG

Распоред полагања испита
у јунском испитном року 2016/2017.

Распоред испита у јунском испитном року
за студенте основних студија

Оцењивање из уметничких предмета и осталих теоријско-уметничких предмета
обавиће се
од 5. до 9. јуна 2017. године у договору са професорима

Историја уметности 1 I 19.06.2017. 9 h Карађорђева 15.
Француски језик 1                  I термин ће бити накнадно објављен
Енглески језик 1               * I 22.06.2017. 10 h
11,30 h
Карађорђева 15.
Руски језик 1            I 08.06.2017.
09.06.2017.
12 h ФДУ, Булевар уметности 20
Кабинет 31
Немачки језик 1                 I 14.06.2017. 10 h Краља Петра 4.
Технологија текстила 1 I по договору са професором
Пројектовање одевних форми 1 I 06.06.2017. 10-13 h Слободанке Данке Савић 21.
Драмски позоришни правци 1 I 15.06.2017. 10,30 h Краља Петра 4.
Технологија материјала 1 I 13.06.2017. 14 h Краља Петра 4.
Архитектонски склопови 1 I 16.06.2017. 10 h Слободанке Данке Савић 21.
Музеологија I по договору са професором
Познавање материјала 1 I 13.06.2017. 10h Краља Петра 4.
Нацртна геометрија I 23.06.2017. 10 h Слободанке Данке Савић 21.
Технологија керамике 1 I 21.06.2017. 10 h Краља Петра 4.
Писмо 1                          * I 12.06.2017.
12.06.2017.
13.06.2017.
11 h
13,30 h
10 h
Карађорђева 15.
         
Историја уметности 2 II 21.06.2017. 9 h Карађорђева 15.
Енглески језик 2               * II 23.06.2017. 10 h
11,30 h
Карађорђева 15.
Француски језик 2       II термин ће бити накнадно објављен
Руски језик  2          II 08.06.2017.
09.06.2017.
12 h ФДУ, Булевар уметности 20
Кабинет 31
Немачки језик 2                 II 14.06.2017. 10 h Краља Петра 4.
Технологија текстила 2 II по договору са професором
Пројектовање одевних форми 2 II 06.06.2017. 10-13 h Слободанке Данке Савић 21.
Историја филма II 10.06.2017. 12 h Краља Петра 4.
Драмски позоришни правци 2 II 16.06.2017. 10,30 h Краља Петра 4.
Примењена хемија II 20.06.2017. 13,30 h Факултет за физичку хемију
Перспектива II 22.06.2017. 10 h Слободанке Данке Савић 21.
Архитектонски склопови 2 II 17.06.2017. 10 h Слободанке Данке Савић 21
Савремена архитектура II 24.06.2017. 10 h Карађорђева 15.
Технологија материјала 2 II 13.06.2017. 14 h Краља Петра 4.
Познавање материјала 2 II 13.06.2017. 12 h Краља Петра 4.
Технологија керамике 2 II 13.06.2017. 10 h Краља Петра 4.
         
Историја уметности 3 III 19.06.2017. 9 h Библиотека,
Косанчићев венац 29.
Методе конз. исп. и материјала III по договору са професором
Пројектовање одевних форми 3 III 06.06.2017. 10-13 h Слободанке Данке Савић 21.
Педагогија           III 14.06.2017. 10 h Карађорђева 15.
Историја филма III 10.06.2017. 12 h Краља Петра 4.
Психологија III 21. 06. 2017. 12 h Краља Петра 4.
Историја дизајна III 05.06.2017. 9 h Краља Петра 4.
Елементи режије III 26.06.2017. 12 h Краља Петра 4.
Социологија културе III по договору са професором
Познавање материјала 2 III 13.06.2017. 12h Краља Петра 4.
         
Историја уметности 4 IV 20.06.2017. 9 h Краља Петра 4.
Методика     IV 15.06.2017. 10 h Карађорђева 15.
Пројектовање одевних форми 2 IV 06.06.2016. 10-13 h Слободанке Данке Савић 21.
Хришћанска иконографија IV 23.06.2017. 9 h Краља Петра 4.
Историја филма IV 10.06.2017. 12 h Краља Петра 4.
Савремена архитектура IV 24.06.2017. 10 h Карађорђева 15.
Драмски позоришни правци 2 IV 16.06.2017. 10,30 h Краља Петра 4.
Развој фотографског медија IV 14.06.2017. 10 h Косанчићев венац 29.
Историја дизајна IV 05.06.2017. 9 h Краља Петра 4.
Технологија керамике 1 IV 21.06.2017. 10 h Краља Петра 4.
Познавање материјала 2 IV 13.06.2017. 12h Краља Петра 4.

Писмо 1

  • 12. 06. 2017. год. у 11 h  – Графички дизајн, Графика и књига, Фотографија, Анимација
  • 12. 06. 2017. год. у 13,30 h – Конзервација и рестаурација IV година, Примењено
    вајарство, Керамика,
  • 13. 06. 2017. год. у 10 h – Текстил, Примењено сликарство, Савремено одевање,  
    Дизајн ентеријера, Индустријски дизајн

Енглески језик 1 – 22. 06. 2017. год

  • 10 h  – Графички дизајн, Дизајн ентеријера, Индустријски дизајн, Текстил,  Конзервација и рестаурација (оба модула), Графика и књига;
  • 11,30 h – Фотографија, Анимација, Примењено вајарство, Примењено сликарство, Савремено одевање, Сценски костим, Керамика,Сценографија;

Енглески језик 2 – 23. 06. 2017. год

  • 10 h  – Графика и књига, Фотографија, Анимација, Примењено вајарство, Примењено сликарство, Савремено одевање, Сценски костим, Керамика, Сценографија;
  • 11,30 h – Графички дизајн, Дизајн ентеријера, Индустријски дизајн, Текстил,  Конзервација и рестаурација (оба модула);



Распоред испита у јунском испитном року
за студенте мастер студија

Историја и теорија дизајна 1, 2
Проф. Александар Чучковић
Понедељак, 5. 06. 2017, 9 сати
Краља Петра 4

Маркетинг 1, 2
Доц. Маја Вукадиновић
Понедељак, 12. 06. 2017, 11 сати
Краља Петра 4

Методика ликовног васпитања и образовања 1, 2
Методичка пракса 1, 2
Четвртак, 15. 06. 2017.
10 сати упис оцена
11 сати усмени (за студенте који желе већу оцену)
Карађорђева 15

 


Распоред испита у јунском испитном року
за студенте докторских студија

Теорија уметности и медија 1, 2, 3
Проф. Владислав Шћепановић
Субота, 17. 06. 2017, 10 сати
Косанчићев венац 29

Техника писања теоријског рада
Проф. Соња Маринковић
Четвртак, 29. 06. 2017, 11 сати
Косанчићев венац 29