SRB

ENG

Распоред часова
за школску 2017/2018. годину

(16. 10. 2017)

1. година [pdf 160 kb]

2. година [pdf 164 kb]

3. година [pdf 175 kb]

4. година [pdf 178 kb]

Мастер 1. семестар [pdf 152 kb]

Измене 24. 10. 2017.

  • Историја уметности 20. века / предметни наставник др Миланка Тодић, ред,проф,
    – термин од 18:00 до 20:00 је промењен у термин од 19:00 до 21:00
    Сви модули / / 4. година основних студија 
  • Вајање основе / предметни наставник Вукашин Миловић, доцент
    – термин од 14:00 до 18:00
    Модул Савремено одевање и Модул сценски косим / / 4. година основних студија 
  • Нацртна геометрија / предметни наставник др Слободан Мишић, ван.проф.
    – термин од 10:00 до 13:00 је промењен у термин од 09:00 до 12:00
    Модул Сценографија и Модул Дизајн ентеријера и намештаја // 1. година основних студија
    – термин од 13:00 до 16:00 је промењен у термин од 12:00 до 15:00
    Модул Примењено сликарство и Модул Индустријски дизајн // 1. година основних студија


Измене
16. 10. 2017.

Дефинисано место одржавања наставе на предмету Српска уметност 20. века.

Измене 14. 10. 2017.

  • 2. и 3. година Модул Сценографија
  • Историја филама – Место и време
  • Зидно сликарство 2 и Монументално сликарство на 4 години Примењеног сликарства промена наставника
  • Стилови у ентеријеру 1 – доцент Данијела Димковић, термин уторак од 15–18 је промењен у термин уторак од 16 – 19 часова, Модули: Конзервација и рестаурација скулптура и археолошких предмета, Примењено сликарство, Сценографија и Дизајн ентеријера и намештаја ( 3. година)
  • Стилистика у дизајну – ван.проф. Марко Луковић, нови термин предмета је уторак од 14–16 часова. Модули: Дизајн ентеријера и намештаја ( 3. година), Индустријски дизајн (3. година) и Текстил (4. година)

Измене 5. 10. 2017.

  • Методе конзерваторских испитивања пребачене на Косанчићев венац 29 сала 11.
  • Дизајн текстила на Индустријском дизајну 4 година, избрисан из распореда (није по студијском програму).
  • Обликовање штампаног текстила 2, часови из уторка пребачени у среду.
  • Обликовање штамапаног текстила 1 и Обликовање тканог и плетеног текстила 1, међусобно замењени термини.

 

Немачки језик 1
Среда од 15:00 до 17:00
Краља Петра 4/16
Немачки језик 2
Среда од 17:30 до 19:00
Краља Петра 4/16
Руски језик 1 и 2
Субота  10:00
ФМУ, Краља Милана 50/10Д
Француски језик 1 и 2
Субота  9:00
ФЛУ, Рајићева 10


Психологија
др Слободан Марковић, ред. проф.

Карађорђева 15, сала 4.
Четвртком од од 17:00 до 21:00
12. 10. 2017.
26. 10. 2017.
09. 11. 2017.
23. 11. 2017.
07. 12. 2017.
21. 12. 2017.
11. 01. 2018.

 

Педагогија
др Ивица Радовановић, ред. проф.

Карађорђева 15, сала 4.
Четвртком од од 17:00 до 21:00
19. 10. 2017.
02. 11. 2017.
16. 11. 2017.
30. 11. 2017.
14. 12. 2017.
28. 12. 2017.
18. 01. 2018.

Настава из предмета Историја филма, код проф. Александра Јанковића ће се одржавати у блоку од по четири часа сваке друге суботе на Факултету драмских уметности, Булевар уметности 20, сала 44.
Први термин у коме ће бити одржана настава је
субота 21. 10. 2017. од 12 сати.

Распоред осталих субота ће бити објављен накнадно и благовремено.

Основе дизајна друштвених мрежа
II година модула Графички дизајн
Сала 24, Косанчићев венац 29
Субота од 10:00 до 14:00
21. 10. 2017.
28. 10. 2017.
4. 11. 2017.
18. 11. 2017.
25. 11. 2017.
2. 12. 2017.
9. 12. 2017
16. 12. 2017.
23. 12. 2017.
13. 1. 2018.
20. 1. 2018.
О осталим терминима студенти ће бити благовремено информисани

 

 

Распоред часова за докторске студије

Методе уметничко истраживачког рада
Светозар Рапајић, професор емеритус
Амифтеатар Факултета, Краља Петра 4
Среда од 19:00 до 21:00
Светозар Рапајић, проф, емеритус. 04. 10. 2017.
Mиланка Берберовић, проф, емеритус. 11. 10. 2017.
Mиланка Берберовић, проф, емеритус. 18. 10. 2017.
Милена Драгићевић Шешић, ред.проф. 25. 10. 2017.
Милена Драгићевић Шешић, ред.проф. 01. 11. 2017.
Милош Илић, доцент 08. 11. 2017.
Милош Илић, доцент 15. 11. 2017.
Светозар Рапајић, проф, емеритус 22. 11. 2017.
Чедомир Васић, ред.проф. 29. 11. 2017.
Чедомир Васић, ред.проф. 06. 12. 2017.
Димитрије Големовић, ред.проф. 13. 12. 2017.
Димитрије Големовић, ред.проф. 20. 12. 2017.
Ивана Вујић, ред.проф. 27. 12. 2017.
Ивана Вујић, ред.проф. 10. 01. 2018.
Светозар Рапајић, проф, емеритус 17. 01. 2018.

 

Техника писања теоријског рада
Александар Вулетић , доцент
Сала 24, Косанчићев венац 29
Уторак од 17:00 до 19:00


Теорија уметности и медија 1
Владислав Шћепановић, ванр.проф.

Амфитеатар Факултета, Краља Петра 4
Свака друга субота од 10:00 до 14:00
07. 10. 2017.
21. 10. 2017.
04. 11. 2017.
25. 11. 2017.
09. 12. 2017.
23. 12. 2017.
13. 01. 2018.

 

Теорија уметности и медија 3
Владислав Шћепановић, ванр.проф.

Амфитеатар Факултета, Краља Петра 4
Свака друга субота од 10:00 до 14:00
14. 10. 2017.
28. 10. 2017.
18. 11. 2017.
02. 12. 2017.
16. 12. 2017.
30. 12. 2017.
20. 01. 2018.