SRB

ENG

Распоред часова
за школску 2016/2017. годину

(7. 02. 2017)


1. година [pdf 160 kb]

2. година [pdf 164 kb]

3. година [pdf 175 kb]

4. година [pdf 178 kb]

Мастер 2. семестар [pdf 152 kb]

 

Промене у распореду:

4 - 07. 02. 2017.

  1. ОАС / Студијски програм Дизајн, модул Текстил, предмет Обликовање тканог и плетеног текстила 1  уместо од  13:00 до 16:00 је од 09:00 до 12:00 часова
  2. ОАС / Студијски програм Дизајн, модул Текстил, предмет Обликовање штампаног текстила 1 уместо од  09:00 до 13:00 је од 12:00 до 16:00 часова

04. 02. 2017.

  1. ОАС / Студијски програм Примењена уметност, модул Савремено одевање, предмет Одевање 2
    Уместо петка преподне (предавања и вежбе) , понедељак поподне а уместо петка попопдне (остали часови) су петком преподне.
  2. ОАС / Студијски програм Примењена уметност, модул Сценски костим, предмет Одевање 2
    Уместо петка преподне (предавања и вежбе) , понедељак поподне а уместо петка попопдне (остали часови) су петком преподне.
  3. МАС / Студијски програм Примењена уметност, модул Графика и књига, предмет Графика књиге 2 (СИР) – Мирјана Живковић уместо Оливере Батајић Сретеновић
  4. МАС / Студијски програм Примењена уметност, модул Анимација, предмет Графика књиге 2 (СИР) – Мирјана Живковић уместо Оливере Батајић Сретеновић
  5. МАС / Студијски програм Примењена уметност, модул Графика и књига, предмет Писмо 2  Уместо 15:00 – 19:00 је 14:00 – 18:00
  6. МАС / Студијски програм Примењена уметност, модул Анимација, предмет Писмо 2  Уместо 15:00 – 19:00 је 14:00 – 18:00

29. 01- 03. 02.

  1. ОАС / Студијски програм Примењена уметност, модул Савремено одевање, предмет Одевање 2
    Уместо понедељка – петак
  2. ОАС / Студијски програм Примењена уметност, модул Сценски костим, предмет Одевање 2
    Уместо понедељка – петак
  3. МАС / Студијски програм Примењена уметност, модул Графика и књига, предмет Графика књиге (СИР) – Мирјана Живковић уместо Оливере Батајић Сретеновић
  4. МАС / Студијски програм Примењена уметност, модул Графика и књига, предмет Писмо 2
    Уместо 15:00 – 19:00 је 14:00 – 18:00

28. 01.

  1. Студијски програм Примењена уметност, модул Графика и књига, предмет Графика књиге 2
    Уместо Оливере Батајић Сретеновић – Мирјана Живковић
  2. Студијски програм Примењена уметност, модул Анимација, предмет  Графика књиге 2
    Уместо Оливере Батајић Сретеновић – Мирјана Живковић
  3. Студијски програм Примењена уметност, модул Керамика, предмет Уникатна керамика 2
    Уместо Лане Тиквеше – Љубица Јоцић Кнежевић
  4. Студијски програм Дизајн, модул Индустријски дизајн, предмет Познавање материјала 2
    Уместо Карађорђеве 15 – Косанчићев венац 29

 

Историја филма
професор Александар Јанковић
ће предавања из предмета одржати у блоковима следећим данима:
субота, 11. 02. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 12:00 - 15:00
субота, 18. 03. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 12:00 - 15:00
субота, 22. 04. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 12:00 - 15:00
субота, 20. 05. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 12:00 - 15:00

 

Савремена архитектура
професор Дијана Милашиновић Марић 
ће предавања из предмета одржати у блоковима следећим данима:
субота, 25. 02. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 - 13:15
субота, 11. 03. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 - 13:15
субота, 25. 03. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 - 13:15
субота, 08. 04. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 - 13:15
субота, 29. 04. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 - 13:15
субота, 13. 05. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 - 13:15

 

Пројектовање облика
професор Јелена Атанасијевић 
ће предавања из предмета одржати у блоковима следећим данима:
субота, 11. 02. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 – 15:00h
субота, 04. 03. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 – 15:00h
субота, 18. 03. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 – 15:00h
субота, 01. 04. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 – 15:00h
субота, 22. 04. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 – 15:00h
субота, 06. 05. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 – 15:00h
субота, 20. 05. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 – 15:00h
субота, 27. 05. 2017. Карађорђева 15/4 09:00 – 12:00h

 

Развој фотографског медија
професор Владимир Татаревић, сарадник Лука Кликовац 
ће предавања из предмета одржати у блоковима следећим данима:
субота, 11. 02. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 09.00 – 12.00 (3)
субота, 25. 02. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 13.30 – 15.30 (2)
субота, 04. 03. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 09.00 – 13.00 (4)
субота, 11. 03. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 13.30 – 15.30 (2)
субота, 18. 03. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 09.00 – 12.00 (3)
субота, 25. 03. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 13.30 – 15.30 (2)
субота, 08. 04. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 13.30 – 15.30 (2)
субота, 22. 04. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 09.00 – 12.00 (3)
субота, 29. 04. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 13.30 – 15.30 (2)
субота, 06. 05. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 09.00 – 13.00 (4)
субота, 20. 05. 2017. Краља Петра 4 / Амфитетар 09.00 – 12.00 (3)

 

Распоред часова за наставу страних језика
Енглески 1 Ј. Вујић, ванр. проф. среда 13.00 – 14.45 h Kaрaђорђева 15/4
Енглески 2 Ј. Вујић, ванр. проф. понедељак 19.00 – 20.45 h Kaрaђорђева 15/4
Руски 1 Е. Успенски, ванр. проф. субота 10.00 – 11.00 h ФДУ, сала 7
Руски 2 Е. Успенски, ванр. проф. субота 11.30 – 12.00 h ФДУ, сала 7
Немачки 1 др А. Ђуровић, ванр. проф. среда 15.00 –16.45 h Краља Петра 4 / класа 16
Немачки 2 др А. Ђуровић, ванр. проф. среда 17.00 – 18.45 h Краља Петра 4 / 16
Француски 1 др Б. Новаковић, доцент субота 9.00 – 10.30 h Рајићева 10 / Факултет ликовних уметности
Француски 2 др Б. Новаковић, доцент субота 10.30 – 12.00 h Рајићева 10 / Факултет ликовних уметности

 

 

Распоред часова за докторске студије

Методе уметничко истраживачког рада 1
Руководилац Светозар Рапајић, проф.емеритус 
Светозар Рапајић, проф, емеритус. среда, 08.02.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Mиланка Берберовић, проф, емеритус. среда, 22.02.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Mиланка Берберовић, проф, емеритус. среда, 01.03.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Ивана Вујић, ред.проф. среда, 08.03.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Ивана Вујић, ред.проф. среда, 15.03.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Милена Драгићевић Шешић, ред.проф. среда, 22.03.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Милена Драгићевић Шешић, ред.проф. среда, 29.03.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Светозар Рапајић, проф, емеритус. среда, 05.04.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Димитрије Големовић, ред.проф. среда, 12.04.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Димитрије Големовић, ред.проф. среда, 19.04.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Бранка Кузмановић, ван.проф. среда, 26.04.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Бранка Кузмановић, ван.проф. среда, 03.05.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Чедомир Васић, ред.проф. среда, 10.05.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Чедомир Васић, ред.проф. среда, 17.05.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h
Светозар Рапајић, проф, емеритус. среда, 24.05.2017. Краља Петра 4/амфи. 19:00 – 21:00h

 

Теорија уметности и медија 2
професор Владислав Шћепановић 
ће предавања из предмета одржати у блоковима следећим данима:
субота, 11.02.2017. Kосанчићев венац 29/11 10:00 – 15.00
субота, 25.02.2017. Kосанчићев венац 29/11 10:00 – 15.00
субота, 11.03.2017. Kосанчићев венац 29/11 10:00 – 15.00
субота, 25.03.2017. Kосанчићев венац 29/11 10:00 – 15.00
субота, 08.04.2017. Kосанчићев венац 29/11 10:00 – 15.00
субота, 22.04.2017. Kосанчићев венац 29/11 10:00 – 15.00